24/7 eTV BreakingNewsShow : Alklaku la butonon de volumo (malsupre maldekstre de la videekrano)
aviadkompanioj flughavenon aviado Rompaj Internaciaj Novaĵoj Novaj Vojaĝaj Novaĵoj Komerca Vojaĝo Kanada Fina Novaĵo novaĵoj homoj turismo Turisma Babilado Transportado Vojaĝaj Sekretoj Novaĵoj pri Vojaĝaj Dratoj Diversaj Novaĵoj

Chorus Aviation Inc. anoncas elekton de direktoroj

Chorus Aviation Inc. anoncas elekton de direktoroj
Chorus Aviation Inc. anoncas elekton de direktoroj
skribita de Harry Johnson

Refreno plaĉas bonvenigi s-inon Gail Hamilton, s-ron Alan Jenkins kaj s-ron Paul Rivett al ĝia direktoraro.

Print Friendly, PDF & Retpoŝto
  • La prokura cirkulero de orusoro zorgis pri 10 kandidatoj al la Estraro.
  • Totala nombro de akcioj reprezentitaj de akciuloj ĉeestantaj persone kaj anstataŭe en la kunveno estis 60,142,910 milionoj.
  • Posedantoj de la necesa nombro da akcioj voĉdonis favore al ĉiuj aferoj.

Chorus Aviation Inc.sciigas la rezultojn de la voĉdono pri la elekto de direktoroj en ĝia virtuala jarkunveno de akciuloj okazinta la 21an de junio 2021.

La tutsumo de akcioj reprezentitaj de akciuloj ĉeestantaj persone kaj anstataŭe ĉe la kunveno estis 60,142,910 milionoj kaj reprezentis 33.85% de la emisiitaj kaj elstaraj akcioj de Chorus kun voĉdonrajtoj. Posedantoj de la necesa nombro da akcioj voĉdonis favore al ĉiuj aferoj. La anstataŭa cirkulero de orusoro zorgis pri 10 kandidatoj al la Estraro. Detalaj rezultoj de la voĉdono por elekto de direktoroj estas prezentitaj sube.

KandidatoVoĉdonoj Por% PorVoĉoj Retenitaj% Retenita
Karen Cramm59,072,20498.22%1,070,7061.78%
Richard D. Falconer56,251,20093.53%3,891,7106.47%
Gail hamilton56,416,52193.80%3,726,3896.20%
R Stephen Hannahs59,563,03999.04%579,8710.96%
Sydney John Isaacs59,035,22398.16%1,107,6871.84%
Alan Jenkins56,341,26093.68%3,801,6506.32%
Amos Kazzaz56,232,12493.50%3,910,7866.50%
Marie-Lucie Morin55,709,66592.63%4,430,2457.37%
Joseph D. Randell56,224,88393.49%3,918,0276.51%
Paul Rivett59,641,81099.17%501,1000.83%

Refreno plaĉas bonvenigi s-inon Gail Hamilton, s-ron Alan Jenkins kaj s-ron Paul Rivett al ĝia direktoraro. Ms. Hamilton estis partnero kun kaj KPMG kaj Ernst & Young disponiganta revizian kaj komercan konsilajn servojn al diversaj organizoj, inkluzive de pluraj ene de la aviadindustrio. Jenkins havas pli ol 20-jaran altrangulon kaj estraran sperton en la sektoroj pri lizado de aviadiloj, speciala financado, aviado, transportado kaj financaj servoj. Aldone al kunfondado de NordStar Capital (lastatempa investanto en Refrenkoruso), sinjoro Rivett antaŭe funkciis kiel la Prezidanto de Fairfax Financial Holdings Limited kie en 2016, li respondecis pri la investo de la firmao de 200 milionoj USD en Refrenkoruso kiu funkciis kiel la semĉefurbo. por nia regiona aviad-liza komerco.

Refrenkoruso estas tutmonda provizanto de integritaj regionaj aviadaj solvoj. Ĉefsidejita en Halifax, Nov-Skotio, Chorus konsistas el Chorus Aviation Capital tutmonda luiganto de regionaj aviadiloj, kaj Jazz Aviation kaj Voyageur Aviation. 

Print Friendly, PDF & Retpoŝto

Pri la aŭtoro

Harry Johnson

Harry Johnson estis la taskredaktoro por eTurboNews dum preskaŭ 20 jaroj. Li loĝas en Honolulu, Havajo, kaj devenas de Eŭropo. Li ĝuas verki kaj kovri la novaĵojn.